16 Haziran 2010 Çarşamba

NETLOG DİYE BİRŞEY VARMIŞŞŞ DA

GECENLERDE ÇOK SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMDAN GECENİN 11 MAİL ALDIM.FATMA......ARKADAŞIN SENİ NETLOGA DAVET EDİYOR DİYE .AAAAFATMA BANA HERALDE FOTO GÖNDERECEK DİYE BENDE KABUL ETTİM.VE İÇİMDEN 3 ÇOCUĞU OLAN ARKADAŞIM VAKİT BULUP BANA GÖNDERDİĞİNE GÖRE ZARARSIZ BİR PAYLAŞIM SAYFASIDIR DİYE DÜŞÜNDÜM.ASLINDA ARAYIP SORACAAKTIM .AMA GECENİN 11 DE ARASAM ÇOCUKLAR VAR UYUYORLARDIR DİYE ÇEKİNDİM.

ANAAAAAAA O DA NEEEEE.BEN GİRİŞ YAPTIM.VE ANINDA ARKADAŞLIK TEKLİFLERİ GELMEYE BAŞLADI.VE HEP ERKEK .ALLAHIM EŞİM FACE İZİN VERMİYORDU.BUNU GÖRSE KESİN. BENİ BOŞAR DİYE ÜŞÜNÜM.İNANIN. NETTE KALDIĞIM SÜRE ZARFINDA SÜREKLİ ARKADAŞLIK DAVETİ GELDİ.BEN ZATEN GİRDİĞİM YERDEN ÇIKMAK İÇİN UĞRAŞIYORUM .BİR DE SÜREKLİ MSJ.ALLAHIM BEN BU HATAYI NASIL YAPTIM DİYE KENDİME ÇOK KIZIM.

SABAH ARKADAŞI ARADIM.FATMA CANIM BANA MAİL GÖNDERMİŞSİN.BENDE KABUL ETTİM VE PİŞMAN OLDUM.NEDİR BÖYLE BU DİYİNCE,ARKADAŞIM SORMA YA DEDİ.BENDE AYNI TUZAĞA DÜŞTÜM DEDİ.ONADA EŞİNDEN MAİL GELMİŞ.TABİ EŞİM GÖNDERDİ ZARARSIZDIR DİYE ÜŞÜNÜP KABUL ETMİŞ ARKADAŞIMDA.İŞİN TUHAF TARAFI BU NETLOGA ÜYE OLUNCA OTOMATİK MAİL LİSTENİN HEPSİNE DAVET GİDİYORMUŞ.ARKADAŞIM NE OLUR KUSURA BAKMA BİZDE SİLDİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.NASIL ÜYELİK SİLİNDİĞİNİ ÖĞRENİNCE SANAA HABER VERRİM DEDİ.

BEN OKADAR SAYFANIN KENDİSİNDE ÜYELİK İPTALİ İÇİN BİR BÖLÜM ARADIM BULAMAMMIŞTIM.VE BUNUN İÇİN UĞRAŞIRKEN GELEN DAVETLERDEN OKADAR SIKILMIŞTIM Kİ BİR ÇIKLIK DİYE YERİ VARDI SAYFANIN SANIRIM ORADA YAZANI HERKES GÖRÜYODU.BENDE ÖYLE DÜŞÜNÜP .O KISMA -YANLIŞLIKLA ÜYE OLDUM SİLMEYE ÇALIŞIYORUM.DAVET GÖNDERİP DURMAYIN DEDİM.SONRA TEKLİFLER AZALDI.VE ARKADAŞIM NASIL SİLİNECEĞİNİ ÖĞRENİP BENİ ARADI.2 DK SİLDİM.
DERİN BİR ŞÜKÜR ÇEKTİM.DEMEKKİ SANAL ALEM DE BİLMEDİĞİMİZ ÇOK ŞEY VARMIŞ BUNU ÖĞRENDİM.VE PRENSİPLERİMİ BOZMAMAM GEREKTİĞİNİ ANLAMIŞ OLDUM.
BENİM PRENSİBİM:KARDEŞLERİMDEN BİLE GELSE İÇERİĞİNİ BİLMEDİĞİM MAİLİ KABUL ETMEM.AÇMAM.BU BANA DERS OLDU.

4 yorum:

*SEVDA* dedi ki...

:))) ya canim neyseki silebilmissin geri gecmis olsun daha bir sürü vardir dikkat et gelen maillere üye olma hemen sormadan isleri yok chat siteleri dolu her yer ;)

uğurböceği dedi ki...

sevdacım sağol.zaten dediğim gibi normalde yapmaddığım bir şeyi.şükür kurtuldum.

anne kaleminden dedi ki...

bana da geliyo du o tip mailler, neyseki girip üye olmamışım ama merak da ediyodum, öğrendiğim iyi oldu :)

uğurböceği dedi ki...

annekaleminen evet insan merak ediyo .girdiğinde çıkması da zahmetli oluyo.eşime ingilizce bile geliyo.ben neolur ne olmaz diyip hep siliyorum.